Meisjes O18-6

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sanne de Koning
Coach Kirsten Ruitenbeek-liefferink
Manager Leoni Borgstijn
Manager Judith van Loenen
Trainer Chris Roeberts

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leusden MO18-6 Dorsteti MO18-3 12:30
Doorn MO18-3 Naarden MO18-8 13:55
Soest MO18-5 Kromme Rijn MO18-2 14:50
Schaerweijde MO18-4 Holestick MO18-2 17:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doorn MO18-3 13 25 8 1 4
2 Schaerweijde MO18-4 13 25 8 1 4
3 Kromme Rijn MO18-2 13 25 7 4 2
4 Naarden MO18-8 13 23 7 2 4
5 Soest MO18-5 13 21 6 3 4
6 Leusden MO18-6 13 16 5 1 7
7 Dorsteti MO18-3 13 12 3 3 7
8 Holestick MO18-2 13 1 0 1 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei Dorsteti MO18-3 12:30 thuis - Rijnders Service veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Dorsteti MO18-3 Naarden MO18-8 (1-3)final
Leusden MO18-6 Kromme Rijn MO18-2 (4-3)final
Soest MO18-5 Holestick MO18-2 (8-2)scheduled
Schaerweijde MO18-4 Doorn MO18-3 (3-5)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Doorn MO18-3 Soest MO18-5 (6-2)final
Holestick MO18-2 Leusden MO18-6 (4-6)final
Naarden MO18-8 Schaerweijde MO18-4 (3-4)final
Kromme Rijn MO18-2 Dorsteti MO18-3 (3-3)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Leusden MO18-6 Doorn MO18-3 (1-6)final
Dorsteti MO18-3 Holestick MO18-2 (2-2)scheduled
Soest MO18-5 Schaerweijde MO18-4 (2-5)final
Kromme Rijn MO18-2 Naarden MO18-8 (5-5)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Doorn MO18-3 Dorsteti MO18-3 (4-1)final
Holestick MO18-2 Kromme Rijn MO18-2 (2-8)final
Schaerweijde MO18-4 Leusden MO18-6 (4-5)final
Naarden MO18-8 Soest MO18-5 (6-4)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Leusden MO18-6 Soest MO18-5 (2-2)final
Holestick MO18-2 Naarden MO18-8 (3-6)final
Dorsteti MO18-3 Schaerweijde MO18-4 (1-1)final
Kromme Rijn MO18-2 Doorn MO18-3 (4-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Leusden MO18-6 Naarden MO18-8 (2-4)final
Doorn MO18-3 Holestick MO18-2 (7-2)scheduled
Soest MO18-5 Dorsteti MO18-3 (4-1)final
Schaerweijde MO18-4 Kromme Rijn MO18-2 (5-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Dorsteti MO18-3 Leusden MO18-6 (4-3)final
Holestick MO18-2 Schaerweijde MO18-4 (2-11)scheduled
Naarden MO18-8 Doorn MO18-3 (2-1)final
Kromme Rijn MO18-2 Soest MO18-5 (3-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Doorn MO18-3 Schaerweijde MO18-4 (0-2)final
Holestick MO18-2 Soest MO18-5 (0-4)scheduled
Kromme Rijn MO18-2 Leusden MO18-6 (9-1)final
Naarden MO18-8 Dorsteti MO18-3 (2-0)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Leusden MO18-6 Holestick MO18-2 (8-3)scheduled
Dorsteti MO18-3 Kromme Rijn MO18-2 (0-8)final
Schaerweijde MO18-4 Naarden MO18-8 (6-2)final
Soest MO18-5 Doorn MO18-3 (4-2)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Doorn MO18-3 Leusden MO18-6 (6-1)final
Naarden MO18-8 Kromme Rijn MO18-2 (2-3)final
Schaerweijde MO18-4 Soest MO18-5 (3-8)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Leusden MO18-6 Schaerweijde MO18-4 (3-5)final
Dorsteti MO18-3 Doorn MO18-3 (0-3)final
Soest MO18-5 Naarden MO18-8 (3-3)scheduled
Kromme Rijn MO18-2 Holestick MO18-2 (11-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Doorn MO18-3 Kromme Rijn MO18-2 (3-3)final
Soest MO18-5 Leusden MO18-6 (5-1)final
Schaerweijde MO18-4 Dorsteti MO18-3 (11-1)final
Naarden MO18-8 Holestick MO18-2 (13-0)scheduled
ZATERDAG 11 MEI 2024
Dorsteti MO18-3 Soest MO18-5 (7-5)scheduled
Naarden MO18-8 Leusden MO18-6 (5-6)final
Holestick MO18-2 Doorn MO18-3 (1-12)scheduled
Kromme Rijn MO18-2 Schaerweijde MO18-4 (4-2)final
ZATERDAG 18 MEI 2024
Holestick MO18-2 Dorsteti MO18-3 (0-3)final