Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Wouter Zijp
Trainer Wouter Zijp

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Mezen H2-O Spandersbosch H2-O 10:20
Leusden H3 Almere H3 10:45
Eemvallei H2-O Kampong H19 13:50
Barneveld H2-O Zeewolde H1 14:30
Kampong H20 Huizen H2-O 16:00
Flevoland H2-O Leusden H4 16:35

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barneveld H2-O 18 48 15 3 0
2 Kampong H19 18 42 13 3 2
3 Leusden H4 18 39 12 3 3
4 Huizen H2-O 18 34 10 4 4
5 Eemvallei H2-O 18 32 10 2 6
6 Leusden H3 18 30 9 3 6
7 Kampong H20 18 20 6 2 10
8 Spandersbosch H2-O 18 16 5 1 12
9 Zeewolde H1 18 15 4 3 11
10 Mezen H2-O 18 12 4 0 14
11 Flevoland H2-O 18 12 3 3 12
12 Almere H3 18 10 3 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Flevoland H2-O 16:35 uit
2 jun Hockey Club Zeewolde H1 14:45 uit
9 jun Almeerse HC H3 13:00 thuis - Rabobank veld
16 jun SV Kampong Hockey H19 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Kampong H20 Eemvallei H2-O (2-4)final
Mezen H2-O Zeewolde H1 (5-4)final
Barneveld H2-O Leusden H3 (3-0)final
Spandersbosch H2-O Leusden H4 (0-1)final
Kampong H19 Almere H3 (5-0)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leusden H4 Huizen H2-O (4-3)final
Eemvallei H2-O Mezen H2-O (3-0)final
Leusden H3 Kampong H20 (2-1)final
Flevoland H2-O Barneveld H2-O (1-7)final
Almere H3 Spandersbosch H2-O (0-1)final
Zeewolde H1 Kampong H19 (1-6)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Huizen H2-O Almere H3 (3-2)scheduled
Barneveld H2-O Leusden H4 (1-1)final
Mezen H2-O Leusden H3 (2-9)final
Spandersbosch H2-O Kampong H19 (3-5)final
Kampong H20 Flevoland H2-O (4-0)final
Eemvallei H2-O Zeewolde H1 (3-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Leusden H3 Eemvallei H2-O (5-7)final
Flevoland H2-O Mezen H2-O (2-4)final
Almere H3 Barneveld H2-O (0-4)final
Leusden H4 Kampong H20 (3-3)final
Zeewolde H1 Spandersbosch H2-O (7-4)scheduled
Kampong H19 Huizen H2-O (8-4)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Huizen H2-O Spandersbosch H2-O (5-0)final
Mezen H2-O Leusden H4 (0-6)final
Barneveld H2-O Kampong H19 (2-1)final
Kampong H20 Almere H3 (2-0)scheduled
Leusden H3 Zeewolde H1 (4-1)final
Eemvallei H2-O Flevoland H2-O (4-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Huizen H2-O Flevoland H2-O (2-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Flevoland H2-O Leusden H3 (1-4)final
Spandersbosch H2-O Barneveld H2-O (1-5)final
Almere H3 Mezen H2-O (3-1)final
Leusden H4 Eemvallei H2-O (2-1)final
Kampong H19 Kampong H20 (3-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Kampong H20 Spandersbosch H2-O (4-0)final
Leusden H3 Leusden H4 (1-1)scheduled
Mezen H2-O Kampong H19 (2-5)final
Barneveld H2-O Huizen H2-O (11-2)final
Flevoland H2-O Zeewolde H1 (3-2)final
Eemvallei H2-O Almere H3 (2-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leusden H4 Flevoland H2-O (2-0)final
Almere H3 Leusden H3 (0-1)final
Huizen H2-O Kampong H20 (2-0)final
Zeewolde H1 Barneveld H2-O (2-4)final
Kampong H19 Eemvallei H2-O (4-2)final
Spandersbosch H2-O Mezen H2-O (3-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Kampong H20 Barneveld H2-O (1-5)final
Leusden H3 Kampong H19 (3-2)final
Leusden H4 Zeewolde H1 (6-1)final
Mezen H2-O Huizen H2-O (1-5)final
Eemvallei H2-O Spandersbosch H2-O (3-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Spandersbosch H2-O Leusden H3 (4-4)final
Huizen H2-O Eemvallei H2-O (4-0)scheduled
Kampong H19 Flevoland H2-O (10-0)final
Almere H3 Leusden H4 (1-3)final
Barneveld H2-O Mezen H2-O (9-3)final
Kampong H20 Zeewolde H1 (1-1)final
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Flevoland H2-O Almere H3 (1-2)scheduled
VRIJDAG 1 MAART 2024
Zeewolde H1 Huizen H2-O (3-2)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Leusden H4 Kampong H19 (2-4)final
Leusden H3 Huizen H2-O (1-8)final
Flevoland H2-O Spandersbosch H2-O (0-3)final
Eemvallei H2-O Barneveld H2-O (0-6)final
Zeewolde H1 Almere H3 (2-0)scheduled
Mezen H2-O Kampong H20 (0-7)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Almere H3 Kampong H19 (2-5)scheduled
Leusden H4 Spandersbosch H2-O (6-1)final
Zeewolde H1 Mezen H2-O (1-3)final
Flevoland H2-O Huizen H2-O (4-4)final
Leusden H3 Barneveld H2-O (0-6)final
Eemvallei H2-O Kampong H20 (2-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Kampong H19 Zeewolde H1 (2-2)final
Huizen H2-O Leusden H4 (3-1)final
Mezen H2-O Eemvallei H2-O (1-2)final
Spandersbosch H2-O Almere H3 (1-2)final
Barneveld H2-O Flevoland H2-O (6-1)final
Kampong H20 Leusden H3 (0-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Almere H3 Huizen H2-O (1-3)scheduled
Leusden H3 Mezen H2-O (4-3)final
Kampong H19 Spandersbosch H2-O (3-0)final
Zeewolde H1 Eemvallei H2-O (2-2)final
Flevoland H2-O Kampong H20 (4-5)final
Leusden H4 Barneveld H2-O (1-5)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Leusden H3 Leusden H4 (1-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Eemvallei H2-O Leusden H3 (0-2)final
Barneveld H2-O Almere H3 (8-2)final
Kampong H20 Leusden H4 (2-5)final
Spandersbosch H2-O Zeewolde H1 (3-2)final
Mezen H2-O Flevoland H2-O (1-4)final
Huizen H2-O Kampong H19 (2-2)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Almere H3 Kampong H20 (2-4)scheduled
Kampong H19 Barneveld H2-O (4-4)final
Zeewolde H1 Leusden H3 (2-1)final
Spandersbosch H2-O Huizen H2-O (0-4)final
Leusden H4 Mezen H2-O (6-1)final
Flevoland H2-O Eemvallei H2-O (1-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Kampong H20 Kampong H19 (1-3)final
Huizen H2-O Zeewolde H1 (2-0)scheduled
Leusden H3 Flevoland H2-O (1-1)final
Barneveld H2-O Spandersbosch H2-O (5-1)final
Mezen H2-O Almere H3 (2-1)scheduled
Eemvallei H2-O Leusden H4 (3-5)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Leusden H4 Leusden H3 (2-0)final
Huizen H2-O Barneveld H2-O (3-3)final
Almere H3 Eemvallei H2-O (0-0)scheduled
Zeewolde H1 Flevoland H2-O (2-3)final
Spandersbosch H2-O Kampong H20 (4-3)final
Kampong H19 Mezen H2-O (5-1)final