Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Niels van Esch
Aanvoerder Wouter Jonkman
Aanvoerder Ivo Rietveldt
Manager Joost van Haeften
Manager Vincent Wijntjes

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Qui Vive H30-1 Shinty H30-1 10:30
Naarden H30-1 FIT H30-1 10:45
SCHC H30-1 AthenA H30-1 11:45
Schaerweijde H30-1 Phoenix H30-1 12:50
Leusden/Amersfoort H30-1 Schaerweijde H30-2 16:00
Fletiomare H30-1 Maarssen H30-1 16:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Phoenix H30-1 18 40 13 1 4
2 SCHC H30-1 18 38 12 2 4
3 FIT H30-1 18 35 11 2 5
4 Qui Vive H30-1 18 33 10 3 5
5 Naarden H30-1 18 27 8 3 7
6 Fletiomare H30-1 18 27 8 3 7
7 Schaerweijde H30-1 18 24 7 3 8
8 Shinty H30-1 18 23 6 5 7
9 Leusden/Amersfoort H30-1 18 20 5 5 8
10 AthenA H30-1 18 19 6 1 11
11 Maarssen H30-1 18 19 5 4 9
12 Schaerweijde H30-2 18 3 1 0 17

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei Schaerweijde H30-2 16:00 thuis - AMHC Veld 1
2 jun Hockeyclub SCHC H30-1 n.n.b thuis
9 jun Schaerweijde H30-1 12:50 uit
16 jun U.H.C.QUI VIVE H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Phoenix H30-1 Maarssen H30-1 (7-0)final
Shinty H30-1 FIT H30-1 (5-3)final
Leusden/Amersfoort H30-1 Naarden H30-1 (0-3)final
SCHC H30-1 Qui Vive H30-1 (9-1)final
Schaerweijde H30-1 Schaerweijde H30-2 (3-2)final
AthenA H30-1 Fletiomare H30-1 (0-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Qui Vive H30-1 Schaerweijde H30-1 (1-4)final
Fletiomare H30-1 Leusden/Amersfoort H30-1 (1-1)final
Schaerweijde H30-2 Shinty H30-1 (0-3)final
FIT H30-1 Phoenix H30-1 (5-4)final
Maarssen H30-1 AthenA H30-1 (5-1)final
Naarden H30-1 SCHC H30-1 (4-5)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
SCHC H30-1 Fletiomare H30-1 (5-0)final
Phoenix H30-1 Shinty H30-1 (1-1)final
Qui Vive H30-1 Schaerweijde H30-2 (3-4)final
Leusden/Amersfoort H30-1 Maarssen H30-1 (2-1)final
Schaerweijde H30-1 Naarden H30-1 (1-0)final
AthenA H30-1 FIT H30-1 (3-7)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Fletiomare H30-1 Schaerweijde H30-1 (2-0)final
Schaerweijde H30-2 Phoenix H30-1 (3-6)final
Shinty H30-1 AthenA H30-1 (2-1)final
FIT H30-1 Leusden/Amersfoort H30-1 (5-2)final
Maarssen H30-1 SCHC H30-1 (0-3)final
Naarden H30-1 Qui Vive H30-1 (2-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
SCHC H30-1 FIT H30-1 (7-3)final
Qui Vive H30-1 Fletiomare H30-1 (4-1)final
AthenA H30-1 Phoenix H30-1 (2-3)final
Leusden/Amersfoort H30-1 Shinty H30-1 (2-2)final
Schaerweijde H30-1 Maarssen H30-1 (0-1)final
Naarden H30-1 Schaerweijde H30-2 (8-2)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Phoenix H30-1 Leusden/Amersfoort H30-1 (6-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Schaerweijde H30-2 AthenA H30-1 (1-5)final
FIT H30-1 Schaerweijde H30-1 (4-2)final
Shinty H30-1 SCHC H30-1 (0-3)scheduled
Maarssen H30-1 Qui Vive H30-1 (2-3)final
Fletiomare H30-1 Naarden H30-1 (1-4)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Qui Vive H30-1 FIT H30-1 (2-2)final
Fletiomare H30-1 Schaerweijde H30-2 (5-3)final
SCHC H30-1 Phoenix H30-1 (4-3)final
Leusden/Amersfoort H30-1 AthenA H30-1 (6-4)final
Schaerweijde H30-1 Shinty H30-1 (2-3)final
Naarden H30-1 Maarssen H30-1 (2-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Phoenix H30-1 Schaerweijde H30-1 (12-1)final
FIT H30-1 Naarden H30-1 (4-1)final
AthenA H30-1 SCHC H30-1 (3-3)scheduled
Schaerweijde H30-2 Leusden/Amersfoort H30-1 (2-4)final
Maarssen H30-1 Fletiomare H30-1 (1-1)final
Shinty H30-1 Qui Vive H30-1 (2-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Fletiomare H30-1 FIT H30-1 (2-5)final
Naarden H30-1 Shinty H30-1 (3-1)final
SCHC H30-1 Leusden/Amersfoort H30-1 (6-1)scheduled
Qui Vive H30-1 Phoenix H30-1 (3-0)final
Schaerweijde H30-1 AthenA H30-1 (6-2)final
Maarssen H30-1 Schaerweijde H30-2 (1-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Phoenix H30-1 Naarden H30-1 (2-7)final
Shinty H30-1 Fletiomare H30-1 (0-1)scheduled
SCHC H30-1 Schaerweijde H30-2 (8-0)final
Leusden/Amersfoort H30-1 Schaerweijde H30-1 (6-3)final
FIT H30-1 Maarssen H30-1 (3-0)final
AthenA H30-1 Qui Vive H30-1 (1-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Schaerweijde H30-1 SCHC H30-1 (1-1)final
Schaerweijde H30-2 FIT H30-1 (0-9)final
Naarden H30-1 AthenA H30-1 (4-1)final
Qui Vive H30-1 Leusden/Amersfoort H30-1 (5-3)final
Fletiomare H30-1 Phoenix H30-1 (2-3)final
Maarssen H30-1 Shinty H30-1 (1-1)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Naarden H30-1 Leusden/Amersfoort H30-1 (3-4)final
Qui Vive H30-1 SCHC H30-1 (5-2)final
Fletiomare H30-1 AthenA H30-1 (3-1)final
FIT H30-1 Shinty H30-1 (3-1)final
Schaerweijde H30-2 Schaerweijde H30-1 (2-3)final
Maarssen H30-1 Phoenix H30-1 (1-4)final
VRIJDAG 8 MAART 2024
Naarden H30-1 Schaerweijde H30-1 (2-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
SCHC H30-1 Naarden H30-1 (4-6)final
Shinty H30-1 Schaerweijde H30-2 (2-1)final
Leusden/Amersfoort H30-1 Fletiomare H30-1 (3-3)final
Phoenix H30-1 FIT H30-1 (4-3)final
Schaerweijde H30-1 Qui Vive H30-1 (3-1)final
AthenA H30-1 Maarssen H30-1 (2-1)final
DONDERDAG 14 MAART 2024
Shinty H30-1 Phoenix H30-1 (1-5)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Maarssen H30-1 Leusden/Amersfoort H30-1 (2-2)final
FIT H30-1 AthenA H30-1 (1-2)final
Schaerweijde H30-2 Qui Vive H30-1 (0-3)final
Fletiomare H30-1 SCHC H30-1 (2-1)scheduled
ZONDAG 24 MAART 2024
Qui Vive H30-1 Naarden H30-1 (2-2)final
Leusden/Amersfoort H30-1 FIT H30-1 (0-6)final
Phoenix H30-1 Schaerweijde H30-2 (11-1)final
SCHC H30-1 Maarssen H30-1 (4-1)final
Schaerweijde H30-1 Fletiomare H30-1 (4-1)final
AthenA H30-1 Shinty H30-1 (2-1)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
Phoenix H30-1 AthenA H30-1 (3-2)final
FIT H30-1 SCHC H30-1 (4-5)final
Shinty H30-1 Leusden/Amersfoort H30-1 (1-1)final
Maarssen H30-1 Schaerweijde H30-1 (4-1)final
Fletiomare H30-1 Qui Vive H30-1 (2-7)scheduled
Schaerweijde H30-2 Naarden H30-1 (1-4)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
AthenA H30-1 Schaerweijde H30-2 (6-0)final
Qui Vive H30-1 Maarssen H30-1 (3-1)final
Leusden/Amersfoort H30-1 Phoenix H30-1 (2-4)final
SCHC H30-1 Shinty H30-1 (2-0)final
Schaerweijde H30-1 FIT H30-1 (2-4)final
Naarden H30-1 Fletiomare H30-1 (1-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Phoenix H30-1 SCHC H30-1 (4-2)final
FIT H30-1 Qui Vive H30-1 (3-3)final
Shinty H30-1 Schaerweijde H30-1 (1-1)final
AthenA H30-1 Leusden/Amersfoort H30-1 (2-1)final
Maarssen H30-1 Naarden H30-1 (6-3)final
Schaerweijde H30-2 Fletiomare H30-1 (0-1)final