Meisjes O18-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Richard van Pinxteren
Coach Petra van Rossum
Manager Marlies Floor
Trainer Chris Roeberts

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eemvallei MO18-4 Baarn MO18-3 15:20
Huizen MO18-3 Naarden MO18-5 15:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Lelystad MO18-2 13 34 11 1 1
2 Leusden MO18-4 13 26 8 2 3
3 Eemvallei MO18-4 13 23 7 2 4
4 Spandersbosch MO18-4 13 19 5 4 4
5 Baarn MO18-3 13 16 5 1 7
6 Buitenhout MO18-2 13 15 4 3 6
7 Huizen MO18-3 13 11 4 2 7
8 Naarden MO18-5 13 1 0 1 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei M.H.C. LELYSTAD MO18-2 13:55 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Lelystad MO18-2 Buitenhout MO18-2 (5-2)final
Huizen MO18-3 Leusden MO18-4 (3-1)final
Eemvallei MO18-4 Naarden MO18-5 (9-1)final
Baarn MO18-3 Spandersbosch MO18-4 (1-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Buitenhout MO18-2 Huizen MO18-3 (4-2)final
Leusden MO18-4 Eemvallei MO18-4 (5-1)final
Naarden MO18-5 Baarn MO18-3 (1-3)final
Spandersbosch MO18-4 Lelystad MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Lelystad MO18-2 Huizen MO18-3 (2-0)final
Leusden MO18-4 Baarn MO18-3 (4-0)final
Eemvallei MO18-4 Buitenhout MO18-2 (4-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Naarden MO18-5 Spandersbosch MO18-4 (1-4)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Lelystad MO18-2 Eemvallei MO18-4 (3-1)final
Buitenhout MO18-2 Baarn MO18-3 (3-6)final
Leusden MO18-4 Naarden MO18-5 (2-0)final
WOENSDAG 28 FEBRUARI 2024
Spandersbosch MO18-4 Huizen MO18-3 (1-2)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Leusden MO18-4 Spandersbosch MO18-4 (2-2)final
Naarden MO18-5 Buitenhout MO18-2 (2-3)final
Eemvallei MO18-4 Huizen MO18-3 (7-4)final
Baarn MO18-3 Lelystad MO18-2 (1-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Huizen MO18-3 Baarn MO18-3 (3-5)final
Eemvallei MO18-4 Spandersbosch MO18-4 (3-2)final
Buitenhout MO18-2 Leusden MO18-4 (2-3)final
Lelystad MO18-2 Naarden MO18-5 (2-0)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Leusden MO18-4 Lelystad MO18-2 (0-4)final
Spandersbosch MO18-4 Buitenhout MO18-2 (1-1)scheduled
Baarn MO18-3 Eemvallei MO18-4 (3-4)final
Naarden MO18-5 Huizen MO18-3 (2-3)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Buitenhout MO18-2 Lelystad MO18-2 (1-7)final
Leusden MO18-4 Huizen MO18-3 (1-1)final
Spandersbosch MO18-4 Baarn MO18-3 (4-3)scheduled
Naarden MO18-5 Eemvallei MO18-4 (3-3)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Lelystad MO18-2 Spandersbosch MO18-4 (6-0)final
Baarn MO18-3 Naarden MO18-5 (7-4)scheduled
Huizen MO18-3 Buitenhout MO18-2 (2-2)final
Eemvallei MO18-4 Leusden MO18-4 (2-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Buitenhout MO18-2 Eemvallei MO18-4 (3-3)final
Spandersbosch MO18-4 Naarden MO18-5 (8-0)final
Huizen MO18-3 Lelystad MO18-2 (1-2)final
Baarn MO18-3 Leusden MO18-4 (0-4)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Huizen MO18-3 Spandersbosch MO18-4 (1-4)final
Naarden MO18-5 Leusden MO18-4 (1-7)final
Baarn MO18-3 Buitenhout MO18-2 (0-3)final
Eemvallei MO18-4 Lelystad MO18-2 (1-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Buitenhout MO18-2 Naarden MO18-5 (6-1)final
Huizen MO18-3 Eemvallei MO18-4 (3-2)final
Spandersbosch MO18-4 Leusden MO18-4 (1-2)final
DONDERDAG 9 MEI 2024
Lelystad MO18-2 Baarn MO18-3 (5-0)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Naarden MO18-5 Lelystad MO18-2 (1-2)scheduled
Leusden MO18-4 Buitenhout MO18-2 (4-3)final
Spandersbosch MO18-4 Eemvallei MO18-4 (3-1)final
Baarn MO18-3 Huizen MO18-3 (5-0)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Lelystad MO18-2 Leusden MO18-4 (3-1)scheduled
Buitenhout MO18-2 Spandersbosch MO18-4 (2-2)scheduled