Meisjes O18-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Tamara Ouderdorp
Manager Annemiek Veenendaal
Manager Carl Verheijen
Trainer Tamara Ouderdorp

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Soest MO18-1 Barneveld MO18-1 12:20
Zeewolde MO18-1 Amersfoort MO18-2 15:00
Gooische MO18-2 Leusden MO18-1 15:30
Naarden MO18-2 Huizen MO18-2 18:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leusden MO18-1 13 39 13 0 0
2 Soest MO18-1 13 25 8 1 4
3 Gooische MO18-2 13 21 6 3 4
4 Zeewolde MO18-1 13 20 6 2 5
5 Naarden MO18-2 13 19 6 1 6
6 Huizen MO18-2 13 16 4 4 5
7 Amersfoort MO18-2 13 7 2 1 10
8 Barneveld MO18-1 13 2 0 2 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei Gooische Hockey Club MO18-2 15:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Zeewolde MO18-1 Leusden MO18-1 (0-4)final
Amersfoort MO18-2 Barneveld MO18-1 (5-5)final
Naarden MO18-2 Soest MO18-1 (2-3)final
Gooische MO18-2 Huizen MO18-2 (2-2)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Soest MO18-1 Gooische MO18-2 (3-0)final
Leusden MO18-1 Amersfoort MO18-2 (5-0)final
Barneveld MO18-1 Naarden MO18-2 (1-3)final
Huizen MO18-2 Zeewolde MO18-1 (3-5)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Zeewolde MO18-1 Soest MO18-1 (1-0)scheduled
Gooische MO18-2 Naarden MO18-2 (0-1)final
Leusden MO18-1 Barneveld MO18-1 (5-0)final
Amersfoort MO18-2 Huizen MO18-2 (1-3)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Naarden MO18-2 Zeewolde MO18-1 (4-2)final
Barneveld MO18-1 Gooische MO18-2 (3-5)final
Soest MO18-1 Amersfoort MO18-2 (2-0)final
Huizen MO18-2 Leusden MO18-1 (0-4)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Zeewolde MO18-1 Gooische MO18-2 (4-2)final
Amersfoort MO18-2 Naarden MO18-2 (0-5)final
Huizen MO18-2 Barneveld MO18-1 (6-1)final
Leusden MO18-1 Soest MO18-1 (2-0)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Soest MO18-1 Huizen MO18-2 (2-1)final
Zeewolde MO18-1 Barneveld MO18-1 (7-1)final
Gooische MO18-2 Amersfoort MO18-2 (5-0)final
Naarden MO18-2 Leusden MO18-1 (0-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Leusden MO18-1 Gooische MO18-2 (2-1)final
Amersfoort MO18-2 Zeewolde MO18-1 (2-7)final
Huizen MO18-2 Naarden MO18-2 (1-1)final
Barneveld MO18-1 Soest MO18-1 (3-5)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Soest MO18-1 Naarden MO18-2 (5-2)final
Leusden MO18-1 Zeewolde MO18-1 (2-1)final
Barneveld MO18-1 Amersfoort MO18-2 (0-1)final
Huizen MO18-2 Gooische MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Zeewolde MO18-1 Huizen MO18-2 (2-2)final
Naarden MO18-2 Barneveld MO18-1 (2-0)final
Amersfoort MO18-2 Leusden MO18-1 (0-3)final
Gooische MO18-2 Soest MO18-1 (0-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Soest MO18-1 Zeewolde MO18-1 (3-2)final
Huizen MO18-2 Amersfoort MO18-2 (1-6)final
Barneveld MO18-1 Leusden MO18-1 (0-5)final
Naarden MO18-2 Gooische MO18-2 (0-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Amersfoort MO18-2 Soest MO18-1 (0-6)final
Zeewolde MO18-1 Naarden MO18-2 (2-0)final
Leusden MO18-1 Huizen MO18-2 (11-2)final
Gooische MO18-2 Barneveld MO18-1 (2-0)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Soest MO18-1 Leusden MO18-1 (0-1)final
Gooische MO18-2 Zeewolde MO18-1 (1-0)final
Barneveld MO18-1 Huizen MO18-2 (1-3)final
Naarden MO18-2 Amersfoort MO18-2 (6-0)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Leusden MO18-1 Naarden MO18-2 (4-2)final
Amersfoort MO18-2 Gooische MO18-2 (0-5)final
Barneveld MO18-1 Zeewolde MO18-1 (4-4)final
Huizen MO18-2 Soest MO18-1 (4-1)final