Jongens O18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Nyves Verschure
Manager Nicoline van der Hulst
Trainer Chris Roeberts
Trainer Aviv Stetter
Trainer Nyves Verschure

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong JO18-5 Fletiomare JO18-3 14:50
Hilversum JO18-3 Maarssen JO18-3 17:40
SCHC JO18-3 Haaskamp JO18-1 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Haaskamp JO18-1 13 32 10 2 1
2 Zwaluwen JO18-2 13 30 10 0 3
3 Maarssen JO18-3 12 23 7 2 3
4 SCHC JO18-3 12 23 7 2 3
5 Fletiomare JO18-3 13 22 7 1 5
6 Leusden JO18-3 13 10 3 1 9
7 Kampong JO18-5 13 4 1 1 11
8 Hilversum JO18-3 13 4 1 1 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 mei Zwaluwen Utrecht JO18-2 13:45 thuis - Van Poelgeest veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Haaskamp JO18-1 Maarssen JO18-3 (2-2)scheduled
Leusden JO18-3 Fletiomare JO18-3 (2-3)final
SCHC JO18-3 Zwaluwen JO18-2 (1-4)final
Kampong JO18-5 Hilversum JO18-3 (6-0)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Fletiomare JO18-3 SCHC JO18-3 (5-1)final
Maarssen JO18-3 Kampong JO18-5 (4-0)final
Hilversum JO18-3 Leusden JO18-3 (1-2)final
Zwaluwen JO18-2 Haaskamp JO18-1 (2-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Haaskamp JO18-1 Fletiomare JO18-3 (5-0)final
Leusden JO18-3 Kampong JO18-5 (2-1)final
SCHC JO18-3 Hilversum JO18-3 (4-2)final
Zwaluwen JO18-2 Maarssen JO18-3 (3-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Kampong JO18-5 SCHC JO18-3 (1-2)final
Hilversum JO18-3 Haaskamp JO18-1 (2-4)final
Maarssen JO18-3 Leusden JO18-3 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Fletiomare JO18-3 Zwaluwen JO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Haaskamp JO18-1 Kampong JO18-5 (6-1)final
Zwaluwen JO18-2 Hilversum JO18-3 (5-0)final
SCHC JO18-3 Leusden JO18-3 (2-1)final
Fletiomare JO18-3 Maarssen JO18-3 (2-6)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Leusden JO18-3 Haaskamp JO18-1 (3-4)scheduled
Kampong JO18-5 Zwaluwen JO18-2 (0-2)final
SCHC JO18-3 Maarssen JO18-3 (1-1)final
Hilversum JO18-3 Fletiomare JO18-3 (1-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Haaskamp JO18-1 SCHC JO18-3 (2-2)scheduled
Zwaluwen JO18-2 Leusden JO18-3 (2-0)final
Maarssen JO18-3 Hilversum JO18-3 (5-1)final
Fletiomare JO18-3 Kampong JO18-5 (1-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Zwaluwen JO18-2 SCHC JO18-3 (2-1)final
Hilversum JO18-3 Kampong JO18-5 (3-0)final
Maarssen JO18-3 Haaskamp JO18-1 (1-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Fletiomare JO18-3 Leusden JO18-3 (1-0)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Leusden JO18-3 Hilversum JO18-3 (1-1)final
SCHC JO18-3 Fletiomare JO18-3 (2-1)final
Haaskamp JO18-1 Zwaluwen JO18-2 (3-1)scheduled
Kampong JO18-5 Maarssen JO18-3 (2-5)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Kampong JO18-5 Leusden JO18-3 (1-2)final
Fletiomare JO18-3 Haaskamp JO18-1 (2-3)final
Hilversum JO18-3 SCHC JO18-3 (1-3)final
Maarssen JO18-3 Zwaluwen JO18-2 (4-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Haaskamp JO18-1 Hilversum JO18-3 (2-0)final
Leusden JO18-3 Maarssen JO18-3 (0-4)final
SCHC JO18-3 Kampong JO18-5 (3-0)scheduled
Zwaluwen JO18-2 Fletiomare JO18-3 (7-4)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Leusden JO18-3 SCHC JO18-3 (1-2)scheduled
Kampong JO18-5 Haaskamp JO18-1 (0-2)final
Hilversum JO18-3 Zwaluwen JO18-2 (0-4)final
Maarssen JO18-3 Fletiomare JO18-3 (1-4)final
ZATERDAG 11 MEI 2024
Zwaluwen JO18-2 Kampong JO18-5 (3-2)final
Haaskamp JO18-1 Leusden JO18-3 (1-0)scheduled
Fletiomare JO18-3 Hilversum JO18-3 (7-2)final
ZATERDAG 25 MEI 2024
Leusden JO18-3 Zwaluwen JO18-2 (3-1)scheduled