Trainingsschema

Dit schema loopt van 10-6-2024 t/m 15-6-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:30 - 22:00 trimmers Trainingsgroep V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames O25-2 Ward Klink V1 - AB
20:30 - 22:00 Trim Maandag Andrea Hankey
Daniel Hankey
V3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 G/LG hockey Sander Broekhuisen V5
19:00 - 20:45 Heren 1 Wijnand Eissens V1 - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Wijnand Eissens V1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Mats Roos V4 - CD
20:30 - 22:30 Dames 1 Tom Hilderink V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 Emma Penthum V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 30-1 Aviv Stetter V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 4 Nicole Cardinaal V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames O25-3 Ivo Jonkman V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren O25-1 Aviv Stetter
Stijn Dijkslag
V3 - AB
20:45 - 22:30 Dames 1 Tom Hilderink V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 21:30 Dames Woensdag Training Gerke van Dam V3 - AB Ladies only
20:30 - 22:30 trimmers Trainingsgroep V2 Wedstrijden competitie 7x7
20:30 - 22:00 Dames O25-2 Ward Klink V4 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Jauke Biesma V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 3 Jarrold Brons V4 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:30 Dames 2 Mats Roos V3 - CD
19:00 - 20:30 Dames Seven 3 Rick van de Hoef V2 - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Wijnand Eissens V1 - CD
19:00 - 20:45 Heren 1 Wijnand Eissens V1 - AB
20:30 - 22:30 Dames 1 Tom Hilderink
Max Mortier
V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 Emma Penthum V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 30-2 Aviv Stetter V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames O25-3 Demi Beitler V5
20:30 - 22:00 Heren 4 Wouter Zijp V4 - CD
20:30 - 22:30 Trim Donderdag Co Klijn
Dirk Veuger
V2
20:45 - 22:30 Dames 1 Max Mortier
Tom Hilderink
V1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 45-1 Jeroen Glismeijer V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:30 Dames O25-1 Daniel Dieduksman V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren 5 Steven Meijlof V4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 4 Nicole Cardinaal V1 - AB
20:30 - 22:30 Dames Seven 1 V2 7 Tegen 7 Wedstrijden/Training
20:30 - 22:30 Dames Seven 2 V2 7 Tegen 7 Wedstrijden/Training
20:30 - 22:30 Dames Seven 3 V2 7 Tegen 7 Wedstrijden/Training
20:30 - 22:30 Heren 2 Jauke Biesma V1 - CD