Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Tamara Ouderdorp
Timme Ouderdorp
Timo Hill
V4 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 Mark Roeberts
Ties de Laet
Tamara Ouderdorp
V4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Lieke Westerveld
Remke Ouderdorp
Tamara Ouderdorp
V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Nyke van Geuns
Tamara Ouderdorp
V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Dagmar Stomp
Indy Saltzmann
Tamara Ouderdorp
V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Emily Lindemulder
Sanne Herbrink
Tamara Ouderdorp
V3 - AB
17:00 - 22:00 Keepers Trainingsgroep V5
17:00 - 18:30 Jongens C1 Mac van den Ende
Tim Damen
V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D1 Luuk Mol
Okke Daalderop
V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C1 V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Sarah Aalpoel
Twan Kral
V4 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Hidde Colijn
Joris Brug
Tamara Ouderdorp
V3 - CD
17:30 - 19:00 Jongens C2 Boris van Honschoten
Bram Hardijk
V2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Sophie Knoop
Tess van der Voort
Tamara Ouderdorp
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Lisa van der Voort
Marloes van de Belt
Tamara Ouderdorp
V3 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Mirte Groot
Noor Schut
Tamara Ouderdorp
V3 - CD
18:30 - 20:00 Train de Trainer Trainingsgroep V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Sophie Vis V4 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Tim Spier V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Tamara Ouderdorp V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Femke van Ditmarsch V4 - CD
20:00 - 21:30 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A1 Tom Hilderink V1 - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A5 Olan de Valk V2 - CD
20:30 - 22:00 Trim Maandag 1 Ruud van Buren
Serge Linneweever
V3
20:30 - 22:00 Trim Maandag 2 Daniel Hankey
Andrea Hankey
Daphne de Looze
V4
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes D3 Adinde Noij
Boaz Noij
Tamara Ouderdorp
V3 - AB
16:00 - 17:30 Meisjes D4 Anouk Jonker
Roos de Wit
Tamara Ouderdorp
V3 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C3 Luc Kemps
Chris Roeberts
V2 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D1 Luuk Mol
Okke Daalderop
V2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Boris van Betten
Wouter van der Leeden
V4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes A1 Tom Hilderink V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B1 Kiki Beemsterboer V4 - AB
17:30 - 19:00 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Liselot van Wezenberg
Mirte de Man
Tamara Ouderdorp
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Isabel Buhler
Venne Julien
Tamara Ouderdorp
V3 - CD
18:00 - 19:00 G/LG Trainingsgroep V5
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Milou Harskamp
Sarah Daalderop
V4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Anne Vis
Luc Kemps
V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C5 Sam Tolboom
Luc Kemps
V2 - CD
18:30 - 20:15 Dames 1 Jeroen van der Flier
Tom Hilderink
V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Mac van den Ende
Tim Damen
V4 - AB
19:00 - 20:15 Dames 1 Jeroen van der Flier
Tom Hilderink
V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B3 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Ward Klink V3 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Denise Brouwer V4 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Nyves Verschure
Luc Kemps
V2 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B6 Koen Groen in 't Woud
Luc Kemps
V2 - CD
20:15 - 22:00 Heren 1 Martijn van der Luyt V1
20:30 - 22:00 Dames 3 V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong Senioren 3 Nicole Cardinaal V3 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong Senioren 4 Ward Klink V4 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Jongens F Luc Kemps V3
14:30 - 15:30 Meisjes F Tamara Ouderdorp V3
15:30 - 16:30 Jongens 3F1 Luc Kemps V3 - AB
15:30 - 16:15 Jongens FH1 Stijn Van de Groep
Tim Spier
V2 Funkey hockey
15:30 - 16:15 Jongens FH2 V2 Funkey hockey
15:30 - 16:30 Meisjes 3 F1 MIX Tamara Ouderdorp V3 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 3F1 V3 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 3F2 Luc Kemps V3 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 3F2 MIX V3 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 3F3 Tamara Ouderdorp V3 - CD
15:30 - 16:15 Meisjes FH1 V2 Funkey hockey
15:30 - 16:15 Meisjes FH2 V2 Funkey hockey
16:00 - 18:00 Keepers Trainingsgroep V5
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Marijn Van Pelt
Thijs van der Harst
V3 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 Bink Poortenga
Ties Daalderop
V3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Femke Ward
Tessel Elferink
V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Elleke Reumer
Jesney Muller
V3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Myrthe Rodenburg V4 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Diann Herder
Sanne de Koning
V4 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C4 Nienke Kovacs
Luc Kemps
V2 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Sarah Aalpoel
Twan Kral
V1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Florian de Kleine
Wessel van der Laan
V2 - CD
17:00 - 21:00 Keepers Trainingsgroep V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Hidde Colijn
Joris Brug
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Sophie Knoop
Tess van der Voort
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Lisa van der Voort
Marloes van de Belt
V3
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Mirte Groot
Noor Schut
V3
17:45 - 19:15 Meisjes B3 Koen Groen in 't Woud
Luc Kemps
V4 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A3 Joram Eijk V4 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B2 Tim Spier
Ole van Hunnik
V1 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B5 Lola van Bergenhenegouwen
Luc Kemps
V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B7 Mirle Gerlings
Luc Kemps
V2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 2 Denise Brouwer V1 - AB
19:30 - 21:00 Heren Jong Senioren 2 Jochem Eggenkamp V2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A2 Joram Eijk V4 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B6 V4 - CD
20:00 - 22:00 Dames Veteranen C V3 - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A3 V2 - AB
21:00 - 22:30 Heren 2 Joram Eijk V1 - CD
21:00 - 22:30 Heren Vet A V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Jongens D1 Luuk Mol
Okke Daalderop
Joram Eijk
V2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Sarah Aalpoel
Twan Kral
V4 - CD
17:00 - 18:30 Jongens A1 Martijn van der Luyt V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B1 Sophie Vis V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C1 Mac van den Ende
Tim Damen
V2 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Boris van Betten
Joram Eijk
Wouter van der Leeden
V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Anouk Jonker
Roos de Wit
V3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D5 Liselot van Wezenberg
Mirte de Man
V3 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D6 Isabel Buhler
Venne Julien
V4 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Milou Harskamp
Sarah Daalderop
V4 - CD
18:30 - 20:45 Heren 1 Martijn van der Luyt V1
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 4 V3 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 6 V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Ward Klink V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Joram Eijk V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tamara Ouderdorp V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B6 V5
19:30 - 20:30 Meisjes B4 V4 - CD
20:30 - 22:00 trimmers Trainingsgroep V4
20:30 - 22:00 trimmers Trainingsgroep V5
20:30 - 22:00 Dames 3 V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 4 Serge Linneweever V2 - AB
20:30 - 22:00 Dames Veteranen A Joram Eijk V3 - AB
20:30 - 22:00 Dames Veteranen B Joram Eijk V3 - CD
20:45 - 22:15 Heren 3 Maarten Buisman
Wouter Zijp
V1 - CD
20:45 - 22:15 Heren Vet B V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Meisjes D2 Florian de Kleine
Wessel van der Laan
V2 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C3 Chris Roeberts
Luc Kemps
V3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C4 Nienke Kovacs
Luc Kemps
V3 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Adinde Noij
Boaz Noij
V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B1 Sophie Vis V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Tom Hilderink V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B2 Femke van Ditmarsch V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C3 Anne Vis
Luc Kemps
V4 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 Sam Tolboom
Luc Kemps
V4 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B3 Adinde Noij
Luc Kemps
V3 - CD
18:00 - 19:30 Jongens C2 Boris van Honschoten
Bram Hardijk
V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B7 V3 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Jeroen van der Flier
Tom Hilderink
V1
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 3 V4 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong Senioren 5 V4 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A2 V2 - CD
19:30 - 21:00 Dames Jong Senioren 1 Daniel Dieduksman V3 - AB
19:30 - 21:00 Dames Jong Senioren 2 Ward Klink V3 - CD
19:30 - 20:30 Jongens A3 V2 - AB
20:30 - 21:30 Dames 1 Tom Hilderink V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 Joram Eijk V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 V4 - CD
20:30 - 22:00 Heren Jong Senioren 1 V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren Jong Senioren 2 V2 - CD
21:30 - 22:00 Dames 1 Tom Hilderink V1 - CD